SplashDrone 4

Šis ir piektās paaudzes ūdensnecaurlaidīgais bezpilota lidaparāts, kas pārstāv SwellPro 7 gadu pieredzi dronu hidroizolācijas tehnoloģijā. SplashDrone 4 ir paredzēts darbam jebkurā skarbā vidē.Sazinieties ar mums, ja esat ieinteresēti!

Ražotāja mājaslapa

IP67 Ūdensnecaurlaidīgais Korpuss

SplashDrone 4 ir izstrādāts tā, lai tam būtu vislabākā hidroizolācijas tehnoloģija visā nozarē. Stingrais un izturīgais korpuss ir izgatavots no rūpnieciskas kvalitātes ABS. Katrs SplashDrone 4 ir rūpnieciski noslāgts līdz mazākajām detaļām un pārbaudīts ar gaisa spiedienu, lai iegūtu SwellPro ekskluzīvo 100% ūdensnecaurlaidības garantiju. Motori un iekšējā elektronika ir pārklāta ar korozijizturīgu pārklājumu, pievienojot papildu aizsardzības slāni jau esošajam ūdensnecaurlaidīgajam dizainam.

IP66 Ūdensnecaurlaidīgā tālvadības pults

Tagad arī tālvadības pults ir ūdensnecaurlaidīga. To var bez raizēm iemērkt ūdenī, lai noskalotu. Iebūvētais GPS piedāvā dažādas jaunas funkcijas, tostarp reāllaika izsekošanu un dinamisko atgriešanos pie pilota. SplashDrone 4 tālvadības pults atbalsta vairāku ierīču savienojumu caur tīklāju.

Power-Flip funkcija

Kad SplashDrone 4 jebkādu iemeslu dēļ ir apgriezies otrādi uz ūdens, Power-Flip funkcija pagriež to atpakaļ normālā stāvoklī, lai atgūtu vadību.

Tehniskā specifikācija

BGK
Aizsardzības pakāpe IP67
Svars (ar akumulatoru un propelleriem) 2,18 kg
Maks. pacelšanās / nolaišanās ātrums 4 m/s
Maks. horizontālais ātrums 22 m/s (ATTI); 10 m/s (GPS)
Maks. lidošanas leņķis 12,5° (ATTI); 25° (ATTI fast)
Maks. pacelšanās augstums GPS - 120m; ATTI - Bez ierobežojumiem
Vēja pretestība 8 m/s; 14 m/s brāzmas
Lidojuma laiks 30 minūtes (bezvējā, bez kravas)
25 minūtes ar GC3-S
15 minūtes ar kravu 1.5 kg
Maks. lidojuma distance 5 km
Darba frekvence 5180 - 5875 MHz
Tālvadības pults
Aizsardzības pakāpe IP66
Darba frekvence 5180 - 5875 MHz
Reāllaika video pārraide 720p@30fps
Latentums 200 ms (Atkarīgs no vides un mobilās ierīces)
Darbības laiks 7 h
Viedais akumulators
Ietilpība 6600 mAh
Spriegums 14.8V
Uzlādes laiks 1,5 h
Maks. uzlādes jauda 84 W

Aksesuāri

GC3-S

Ūdensnecaurlaidīga 4K kamera ar 3 asu stabilizāciju. GC3-S spēcīgā stabilizācija strādā pat zem ūdens. GC3-S tagad atbalsta Pro režīmu un RAW fotoattēlus. Lielākai radošai brīvībai var pievienot arī ND filtrus.

GC2-S

Ūdensnecaurlaidīga nakts redzamības kamera ar 2 asu stabilizāciju. Tā ir aprīkota ar prožektoru, kas var izgaismot nakts ainas un atjaunot patiesās krāsas. Arī bez prožektora kamera uzņem pietiekami detalizētus attēlus vājā apgaismojumā.

GC1-S

Ūdensnecaurlaidīga 4K kamera ar 1 ass stabilizāciju. GC1-S ir tāds pats sensors kā GC3-S un var uzņemt augstas kvalitātes 4K videoklipus un asus fotoattēlus. Tam ir arī Pro režīms un tas atbalsta RAW fotoattēlus. Lielākai radošai brīvībai var pievienot arī ND filtrus.

GC3-T

Ūdensnecaurlaidīga termālā kamera ar 3 asu stabilizāciju un vāja apgaismojuma sensoru. Gaisa termālā attēlveidošana var palīdzēt ugunsdzēsējiem redzēt cauri dūmiem, lauksaimniekiem pārraudzīt ražas veselību un glābējiem palīdzēt glābšanas darbos.

PL1-S

Šis aksesuārs pārvērš SplashDrone 4 par ēsmas nolaišanas sistēmu, kas var piegādāt 2 kg ēsmas un nomest to noteiktās vietās attālumos līdz 4 km. PL-1 var uzstādīt kopā arī ar kameras risinājumiem. Izmantojot lietotni SwellPro NaviFly, varat ieprogrammēt ēsmas nomešanu vai atkārtotus lidojumus uz veiksmīgām zvejas vietām.

SwellPro Nafifly Lietotne

Kruīza režīms

Automātiska lidošana iepriekš noteiktā virzienā ar iepriekš noteikt ātrumu.

Pieskarieties, lai lidotu

Automātiska lidošana uz noteiktu atrašanās vietu kartē ar iepriekš noteiktu augstumu un ātrumu. Izpildot šo darbību, SplashDrone 4 gaidīs turpmākas komandas.

Misiju plānošana ar ceļa punktiem

Plānojiet misiju, kartē atlasot virkni punktu ar regulējamu ātrumu, augstumu, laiku un kameras leņķi katrā punktā.

Režģveida misijas plānošana

Savienojiet līdz 256 ceļa punktiem, lai izveidotu misiju, un bezpilota lidaparāts sekos vienotam režģa lidojuma maršrutma izvēlētajā ātrumā un intervālā.