Par mums

 

 

about

SIA "A-GEO” ir mērniecības un būvniecības uzņēmums, kas sniedz pakalpojums gan juridiskām, gan fiziskām personām visā Latvijas teritorijā, kā arī veic pasūtūjumus ārpus Latvijas Republikas robežas.

Pateicoties ieguldījumiem augstās tehnoloģijās un augsti kvalificētiem speciālistiem, SIA "A-GEO" veic plašu pakalpojumu klāstu - zemes ierīcības, ģeodēziskos un kadastrālās uzmērīšanas darbus, būvniecības un projektēšanas darbus, kā arī risina daudzus jautājumus citā līmenī un pēc jauniem noteikumiem.

Pilns juridiskais atbalsts.

Viena no svarīgākajām lietām mērniecības, būvniecības un projektēšanas procesu veikšanai ir dokumentācijas sagatavošana un dažādi juridiskie jautājumi. Lai būtu pārliecība, ka visi šie procesi tiek veikti pareizi, labākais veids ir uzticēt šo jautājumu risināšanu speciālistiem. Mūsu speciālisti piedāvā pilnu juridiskā atbalsta ciklu dokumentu un visu nepieciešamo formulitāšu sagatavošanai.
    
Jums ir iespējas veikt pasūtījumus tieši mūsu mājas lapā, sadaļā 'PASŪTĪT PROJEKTU', kur pēc Jūsu projekta saņemšanas ar Jums sazināsies mūsu speciālisti.