DJI Mini 2

Kompakts un viegls, Mini 2 būs ideāls kompanjons ceļojumos, dodot iespēju iemūžināt unikālus skatus.Sazinieties ar mums, ja esat ieinteresēti!

Ražotāja mājaslapa

MasterShots režīmi

Šis ir nākamais QuickShots evolūcijas posms. MasterShots ir inteliģenta funkcija, kas lietotājiem nodrošina vislabākos kadrus jebkurā vietā. Vienkārši izvēlieties vēlamo objektu, un bezpilota lidaparāts filmēs, vienlaikus veicot desmit dažādus manevrus, saglabājot objekta centrālo kadru un pēc tam izveidojot īsu video.

12km FHD pārraides diapazons

Bez šķēršļiem un citiem traucējumiem. Vienmēr ievērojiet vietējos likumus un noteikumus. Pilotējiet dronu tikai tiešā redzamībā, ja vien nav atļauts citādi.

ADS-B Sistēma

Šī ir pasaulē atzīta drošības sistēma, kas nodrošina informācijas apmaiņu ar citiem lidaparātiem, piemēram, lidmašīnām un helikopteriem. Gadījumā, ja rodas situācija, kurā lidošana ir ierobežota, DJI Fly aplikācija brīdinās pilotu, izmantojot gan vizuālus, gan skaņas signālus.

Fly More Combo

Fly More Combo ietver akumulatora uzlādes centrmezglu (Charging Hub), plecu somu, ND filtru komplektu, trīs inteliģentos akumulatorus un citus praktiskus piederumus, kas ļauj ceļot ar mazākiem ierobežojumiem un lielāku radošumu.


Sazinieties ar mums, ja esat ieinteresēti!