DJI Mavic Mini

Kompaktais, bet jaudīgais Mavic Mini ir ideāls radošais pavadonis, iemūžinot jūsu mirkļus tā, lai bez piepūles tiktu iemūžināts unikāls perspektīvs. Kopā ar viegli lietojamo DJI Fly lietotni, jūs baudīsiet vienkāršotu lidojuma pieredzi un atšķirīgu perspektīvu.Sazinieties ar mums, ja esat ieinteresēti!

Ražotāja mājaslapa

Komplektācija:

Kompakts un salokāms

Mavic Mini, kas sver mazāk par 250 gramiem, ir gandrīz tikpat viegls kā parasts viedtālrunis. Tas ir zemākajā un drošākajā bezpilota lidaparātu svara kategorijā, kas daudzās valstīs to var atbrīvot no noteiktām pilotēšanas prasībām.

Viegli lietojams

Jaunā DJI Fly lietotne piedāvā vienkāršu un intuitīvu lietotāja pieredzi, ļaujot jums izveidot kvalitatīvus kadrus tikai ar dažiem pieskārieniem. Lietotnei pat ir apmācības funkcija, kas palīdzēs ātri un droši sākt darbu ar Mavic Mini.

Lidojiet bez raizēm

Mavic Mini ir aprīkots ar 360° propelleru aizsargu, kas pilnībā aizsargā rotorus un uzlabo lidojuma drošību. Pateicoties uzlabotajiem sensoriem, Mavic Mini var arī precīzi lidot uz vietas.

QuickShots režīms

Kadri, kas izskatās, kā no Holivudas filmas, ir tikai dažu pieskārienu attālumā, izmantojot Mavic Mini QuickShot režīmu. Vienkāršī izvēlieties starp četriem QuickShot režīmiem - Dronie, Circle, Helix un Rocket, un Mavic Mini veiks sarežģītu iepriekš iestatītu kustību, uzņems īsu video, kuru varēsiet nekavējoties kopīgot.

Fly More Combo

Šis komplekts ietver sevī visus nepieciešamos aksesuārus.


Sazinieties ar mums, ja esat ieinteresēti!

Fly More Combo

Komplektācija: