DJI Mavic 2 Zoom

Mavic 2 Zoom ir aprīkots ar 1/2,3 collu un 12 MP sensoru ar līdz pat 4x tālummaiņu, ieskaitot 2x optisko tālummaiņu. Uzņemiet visu, sākot no platleņķa līdz vidēja attāluma kadriem, lai iegūtu vairāk radošu iespēju.Sazinieties ar mums, ja esat ieinteresēti!

Ražotāja mājaslapa

Izteiksmīgāki kadri

Salīdzinot ar 24 mm platleņķa objektīvu, 48 mm telefoto objektīvs saspiež jūsu perspektīvu, uzlabojot parallaksa efektu un radot klasisku kinematogrāfisku izskatu.

Viegli iegūstami kadri

Uzņemot Full HD video ar 4x bezzudumu tālummaiņu var iegūt tuvāku skatu uz tāliem objektiem, padarot unikālas ainas pieejamākas. Šī iespēja palīdz saglabāt drošāku attālumu no ēkām, transportlīdzekļiem, dzīvniekiem un cilvēkiem.

Ātrs un precīzs fokuss

Mavic 2 Zoom hibrīda autofokuss apvieno fāzes un kontrasta noteikšanu, lai iegūtu lielāku fokusa precizitāti, un palielinātu fokusa ātrumu līdz pat 40% vairāk nekā iepriekš. Autofokusa izsekošanas sistēma padara objektus skaidrus un asus, tuvinot un tālinot.

Superizšķirtspējas fotoattēli

Mavic 2 Zoom piemīt pavisam jauna superizšķirtspējas funkcija, kas uzņem spilgtas detaļas jūsu ainavu fotogrāfijās. Uzņemot attēlu ar 24 mm ekvivalentu redzes lauku, kamera ar savu telefoto objektīvu uzņems un salāpīs deviņas fotogrāfijas, tādējādi iegūstot 48 megapikseļu superizšķirtspējas fotoattēlu. Salīdzinot ar parastajām panorāmām, superizšķirtspējas fotoattēli precīzi attēlo objekta izskatu ar precīzu kompozīciju.

Komplektācija:

Fly More Combo

Šis komplekts ir kā papildinājums jūsu Mavic 2 sērijas bezpilota lidaparātam, kas ietver sevī nepieciešamos aksesuārus.


Sazinieties ar mums, ja esat ieinteresēti!

Komplektācija: