DJI Mavic 2 Pro

Kopīgi izstrādāts sadarbībā ar Hasselblad pēc divu gadu nenogurstošiem pētījumiem, Mavic 2 Pro ir aprīkots ar jauno L1D-20c kameru, kurā ir integrēta Hasselblad Natural Color Solution (HNCS) tehnoloģija, kas palīdz lietotājiem uzņemt krāšņus 20 megapikseļu kadrus ar satriecošām krāsu detaļām.Sazinieties ar mums, ja esat ieinteresēti!

Ražotāja mājaslapa

1,0 collas tipa CMOS sensors

Pavisam jaunajam 1 collas CMOS sensoram ir četras reizes efektīvāka uztveršanas zona nekā sākotnējam Mavic Pro. Lielais sensora izmērs nozīmē arī labāku veiktspēju vājā apgaismojumā ar plašāku ISO diapazonu, maksimālais ISO pacelts no 3200 uz 12800.

HDR Video

Pateicoties 4K 10 bitu HDR atbalstam, Mavic 2 Pro var pieslēgt 4K televizoram ar HLG un nekavējoties atskaņot kadrus ar pareizajiem krāsu toņiem. Dzidri krāsu toņi gan gaišās, gan tumšās vietās, palielinātais kontrasts padara HDR video pievilcīgus.

Regulējams objektīva atvērums

f/2.8-f/11 nodrošina izcilu attēla kvalitāti gan apgaismotā, gan vāja apgaismojuma vidē. Fotografējot vājā apgaismojumā, iestatiet atvērumu uz f/2.8, lai tajā iekļūtu vairāk gaismas un tiktu uzņemti spilgti un skaidri fotoattēli. Fotogrāfējot labi apgaismotā vidē, iestatiet uz f/11, lai samazinātu slēģa ātrumu un padarītu videoklipus vienmērīgākus.

Komplektācija:

Fly More Combo

Šis komplekts ir kā papildinājums jūsu Mavic 2 sērijas bezpilota lidaparātam, kas ietver sevī nepieciešamos aksesuārus.


Sazinieties ar mums, ja esat ieinteresēti!

Komplektācija: